اوربکس

مدیر سرمایه گذاری حساب PAMM شوید

با استراتژی معاملاتی خود کسب درآمد کنید و
سود خود را افزایش دهید

اگر به معامله علاقه مند هستید ومعتقدید که می توانید معاملات سودده داشته باشید، به عنوان مدیر سرمایه گذاری حساب PAMM به اوربکس بپیوندید و به سایر معامله گران اجازه دهید براساس استراتژی معاملاتی شما سرمایه گذاری کنند. با جذب سرمایه بالا و تعیین کارمزد، با سود سرمایه گذاران خود ،به سود برسید.

مشتری جدید؟

ثبت نام

کاربر اوربکس

افتاح حساب PAMM.M

استراتژی سرمایه گذاری حساب PAMM

ایجاد استراتژی سرمایه گذاری حساب PAMM بسیارساده است. شما سبد معاملاتی متاتریدر خود را برای سرمایه‌گذاری دیگران به اشتراک می‌گذارید.به سادگی ازپنل کاربری خود بازدید کرده و در قسمت حساب PAMM ، حساب مدیر PAMM را انتخاب کنید.

سپس می‌توانید کارمزد را تعیین کنید تا هربار که سرمایه‌گذاران شما سود می‌کنند،این کارمزد به شما پرداخت شود. نحوه عملکرد و رتبه بندی شما نیزدر اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت. این بدان معناست که هر چه نتایج کلی معاملات شما بهتر باشد، احتمال جذب سرمایه‌گذاران بیشتری وجود دارد وعملاً هیچ محدودیتی برای درآمد شما وجود ندارد.

اوربکس

چرا مدیر حساب PAMM شویم؟

استراتژی معاملاتی خود را به معامله گران دیگر پیشنهاد دهید و درصدی از سود آنها را به دست آورید.

برد-برد

ارائه استراتژی معاملاتی شما به عنوان مدیرحساب PAMM می تواند برای شما و برای سرمایه گذارانی که حساب سرمایه گذاری شما را انتخاب می کنند مفید باشد، زیرا آنها نیز بخشی از کل سود به دست آمده را دریافت خواهند کرد.

تععین کارمزد

درصد کارمزد را تعیین کنید وطبق اهداف کسب درامد خود، پیشنهادی را برای جذب سرمایه گذاران ارائه دهید.

درآمد نامحدود

با معامله دارایی های خود و سرمایه گذاران، درآمد بیشتری کسب کنید. هرچه سود شما بیشتر باشد، سرمایه بیشتری جذب خواهید کرد و درآمد شما نیزافزایش می یابد!

امنیت سرمایه

با خیال آسوده معامله کنید زیرا استراتژی معاملاتی شما خصوصی و امن خواهد بود، به علاوه، سرمایه شما و سرمایه‌گذاران، درحساب‌های مجزا نگهداری می‌شوند.

توزیع خودکار سود و زیان

سود یا زیان، به طور خودکار و در پایان هر دوره معاملاتی توزیع می شود در حالی که عملکرد معاملاتی شما نیز برای همه سرمایه گذاران در دسترس است!

گزارش دقیق

از طریق پنل کاربری، بخش حساب PAMM، به گزارش‌های دقیق درباره سرمایه‌گذاران، کل دارایی ها، کارمزد کسب شده و آمار سود و زیان خود دسترسی داشته باشید.

سرمایه گذاری در حساب PAMM

انجام معامله ریسک پذیر است