بررسی کوتاه بازارهای مالی

با سرمایه گذاری در بزرگترین بازارهای آنلاین دنیا، می توانید معاملات خود را شروع کنید. ارز بین المللی، بازار کالا، بازار شاخص ها، ارز دیجیتال و CFD یا نوسان قیمت سهام شرکت های بزرگ دنیا، همه در اوربکس در دسترس شماست. با تکنولوژی اجرای سریع معاملات و اسپردهای پایین، امکان کسب سود شما چند برابر می شود.

اسپرد از 0.0 پیپ

بیش از 300 نماد معاملاتی

اجرای فوق سریع معاملات

محافظ موجودی منفی

معامله را شروع کنید

انجام معاملات مالی ریسک بالایی دارد

فارکس

فارکس بزرگترین و پرمعامله ترین بازار مالی آنلاین جهان این بازار بیشترین گردش مالی در تمام بازارهای دنیا را دارد. نام دیگر آن بازار تبدیل ارز خارجی یا foreign exchange که به طور خلاصه fx هم گفته می شود.

پایه اصلی فارکس، معامله بر روی ارزش یک ارز،مثلا دلار در مقابل ارز دیگر مانند یورو است.

اسپرد از 0.0 پیپ

لورج تا 1:500

اوربکس
اوربکس

بازار کالاها

کالاها مواد خامی هستند که می توان آن ها را به عنوان یک سرمایه فیزیکی خرید یا فروخت.

شما می توانید کالاهایی مانند نفت و فلزات را در بازارهای مالی خرید و فروش کنید و از طریق نوسان قیمت آنها کسب سود کنید. همان طور که در بازار ارز ها این کار را انجام می دهید.

لورج منعطف

اسپرد رقابتی

ارز دیجیتال

ارز دیجیتال یا کریپتو کارنسی پول دیجیتالی است که مبتنی بر فناوری بلاک چین است.

این ارز ها رمزنگاری شده، دیجیتالی و غیرمتمرکز هستند. برخلاف یورو یا دلار، ارزهای دیجیتال توسط هیچ مرجع مرکزی تنظیم یا مدیریت نمی شوند. در عوض، این وظیفه در بین شبکه‌های همتا به همتای هر سکه پخش می‌شود. در اوربکس می توانید جفت ارزهای دیجیتال را بخرید و بفروشید و از نوسان قیمت، بدون نیاز به خرید یا ذخیره ارزهای دیجیتال در کیف پول دیجیتال کسب سود کنید.

لوریج 1:2

کمیسیون %0.5

اوربکس
اوربکس

بازار سهام

بازار سهام جاییست که دارایی و سهام شرکت های بزرگ در آن خرید و فروش می شوند. شما به عنوان تریدر سهام، سهمی را میخرید، مالک آن سهم می شوید و آن را می فروشید. سود شما به قیمت خرید و قیمت فروش سهام بستگی دارد.

کمیسیون از 0 دلار

بیش از 300 CFD سهام

بازار شاخص ها

برای اینکه عملکرد یک دارایی یا اوراق بهادار را بسنجید نیاز به شاخص ها دارید. شاخص ها نشان میدهند که عملکرد کلی یک دارایی رو به بهبود است یا خیر.

یکی دیگر از کاربردهای شاخص ها این است که به عنوان معیاری برای عملکرد داده های اقتصادی به کار می رود. مثلا عملکرد تورم یا نرخ بهره را با شاخص ها می سنجند.

لوریج 1:100

10شاخص و معاملات آتی محبوب جهان

اوربکس