اوربکس

جوایز اوربکس

ما خود را در برابر معامله گران مسئول می دانیم. هر محصول، خدمات و ابزاری که ارائه می دهیم، برای سود رسانی بهتر به معامله گران است. در همین زمینه، برند اوربکس مفتخر است که توسط چندین نهاد معتبر، جوایز گوناگونی دریافت کرده است.

معامله را شروع کنید

انجام معاملات فارکس ریسک بالایی دارد

اوربکس

اوربکس، برنده شفاف ترین بروکر فارکس در سال 2023

در نشست فینتک و کریپتو بحرین که در سال 2023 برگزار شد، این جایزه به اوربکس اهدا شد.
اجلاس Fintech & Crypto Summit Awards جشنواره دستاوردهای کسب و کارهای پیشرو در بخش خدمات مالی و ارزهای دیجیتال است.

اوربکس

برنده جایزه بهترین بروکر آموزشی FX MENA 2022

نمایشگاه بین المللی فارکس، که هر ساله در دبی برگزار می شود، جایزه معتبر بهترین بروکر آموزشی فارکس در MENA 2022 را به اوربکس اختصاص دادند.
این جایزه به دلیل قدردانی از عملکرد با کیفیت ما در آموزش فارکس و تحقیقات به زبان انگلیسی و عربی، به اوربکس اهدا شد. ما این تعهد را برای معامله گران فارسی زبان هم ادامه خواهیم داد!

اوربکس

اوربکس برنده جایزه بهترین ارائه دهنده تحقیقات و آموزش فارکس در سال 2022

اوربکس جایزه بهترین ارائه دهنده تحقیقات و آموزش فارکس را توسط مجله World Finance دریافت کرد. این جایزه به منظور قدردانی از تعهد دیرینه ما به آموزش مشتریانمان در مورد آموزش معاملات و سرمایه گذاری در بازارهای مالی جهانی اعطا شد.

اوربکس

اوربکس برنده جایزه یک دهه عملکرد فوق العاده

به دلیل 10 سال خدمت مسئولانه به معامله گران،اوربکس مفتخر است که جایزه یک دهه عملکرد فوق العاده را از Global Banking & Finance Review دریافت می کند. به رسمیت شناخته شدن توسط این نشریه معتبر افتخار بزرگی است. این موضوع باعث شد که سطح کارمان را بیش از پیش بالا ببریم، تا در دهه های آینده با انرژی بیشتری به شما خدمت کنیم.

اوربکس

اوربکس برنده بهترین تکنولوژی اجرای معاملات در 2021 شد

با تشکر از حسن نیت اکسپو فارکس دبی در سال 2021، به دلیل اجرای دقیق، سریع و قابل اعتماد معاملات، اوربکس جایزه بهترین اجرای معاملات را دریافت کرد. این جایزه در نمایشگاه 2 روزه در دبی اهدا شد. اکسپو فارکس هر سال در دبی برگزار می شود و بهترین بروکر ها، کارشناسان بازار و معامله گران را گرد هم می آورد.

اوربکس

برنده جایزه بهترین شرایط معاملات

باعث افتخار ماست که جایزه بهترین شرایط معاملات توسط نمایشگاه فارکس دبی 2020 به اوربکس اهدا شد. سال 2020 برای اوربکس با یک جایزه چشمگیر دیگر به پایان رسید. این برد برای قدردانی از تلاش‌های مستمر ماست که در هر جنبه‌ای از کسب‌وکارمان، خدمت‌رسانی مسئولانه به معامله‌گران را در اولویت قرار دادیم.

اوربکس

اوربکس بهترین بروکر فارکس در سال 2020 شد

در سال 2020 جایزه بهترین بروکر فارکس برای دومین سال پیاپی اوربکس اهدا شد، پیش از این در سال 2019 نیز این جایزه به اوربکس اعطا شده بود.
اوربکس برنده جایزه بهترین بروکر در هر دو منطقه اروپا و MENA شد و این جایزه را به خانه برد.
این جایزه توسط مجله معتبر Global Banking & Finance Review اعطا شد.

اوربکس

بهترین بروکر فارکس در سال 2020 شد

در سال 2020 جایزه بهترین بروکر فارکس برای دومین سال پیاپی اوربکس اهدا شد، پیش از این در سال 2019 نیز این جایزه به اوربکس اعطا شده بود.
اوربکس برنده جایزه بهترین بروکر در هر دو منطقه اروپا و MENA شد و این جایزه را به خانه برد.
این جایزه توسط مجله معتبر Global Banking & Finance Review اعطا شد.

اوربکس

اوربکس به عنوان بهترین بروکر فارکس در سال 2019 شناخته شد

این جایزه در زمانی هیجان انگیز به اوربکس اعطا شد، زیرا به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مالی تحت نظارت، به تازگی نهمین سالگرد خود را جشن گرفته بود.
این جایزه به عنوان بخشی از برنامه جایزه سالانه Global Business Outlook است که بهترین شرکت های دنیا را در این تجارت معرفی می کند.

اوربکس

برنده جایزه بهترین آموزش دهنده معاملات 2018

اوربکس مفتخر است که جدیدترین جایزه دریافتی خود را اعلام کند: بهترین ارائه دهنده آموزش معاملات در سال 2018
این افتخار به انتخاب مجله مالی معتبر The European اعلام شد.این دومین جایزه آموزشی است که اوربکس در دو سال اخیر دریافت کرده است.

اوربکس

برنده بهترین ارائه دهنده آموزش 2016

به دلیل بالاترین کیفیت آموزش معاملات، جایزه «بهترین ارائه دهنده آموزش 2016» به اوربکس اهدا شد. این جایزه توسط FXDailyInfo در نتایج رای گیری آنلاین در تاریخ یکم ماه می سال 2016 اعلام شد.

اوربکس

بهترین ارائه دهنده تحلیل 2016

در نهمین نمایشگاه پول عربستان سعودی، اوربکس به عنوان بهترین ارائه دهنده تجزیه و تحلیل، مفتخر شد. این رویداد مالی مهم در خاورمیانه با اکسپو در تاریخ 22 تا 23 آوریل 2016 در جده عربستان، کرون پلازا، برگزار شد.

اوربکس

بهترین برنامه همکاری در فروش 2016

بر اساس یک نظرسنجی آنلاین جهانی در AtoZ Forex 2016، که برای معامله گران از سراسر جهان آزاد است، جایزه بهترین برنامه همکاری در فروش به اوربکس اعطا شد. این نظرسنجی از اول دسامبر 2015 و تا اول ژانویه 2016 انجام شد.

اوربکس

عنوان بهترین ارائه دهنده پیش بینی و استراتژی بازار FX 2013

در دوازدهمین نمایشگاه فارکس منا که در 14 و 15 نوامبر 2013 در دبی برگزار شد، جایزه بهترین ارائه دهنده پیش بینی و استراتژی فارکس در سال 2013 به اوربکس اهدا شد.

اوربکس

اوربکس، خلاق ترین بروکر ECN در سال 2013

ما مفتخریم که در هشتمین نمایشگاه فارکس اردن، به عنوان خلاق ترین ترین بروکر ECN فارکس 2013 برگزیده شدیم. این رویداد در سال 2013 که در 7 و 8 می هتل LeRoyal Amman در اردن برگزار شد.

اوربکس

بهترین ارائه دهنده فناوری فارکس 2013

با افتخار، در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس پول عربستان، جایزه بهترین ارائه دهنده فناوری FX 2013 را دریافت کردیم. این رویداد در 27 و 28 مارس 2013 در ریاض، پایتخت عربستان سعودی برگزار شد.

اوربکس

سریعترین بروکر در حال رشد در سال 2012 در چین

این جایزه پس از شرکت موفقیت‌آمیز در نهمین نمایشگاه بین‌المللی سرمایه‌گذاری و مالی گوانگژو چین در سال 2012، به اوربکس اهدا شد. به دلیل رشد سریع اوربکس در سال 2012، مجتمع نمایشگاهی واردات و صادرات چین در گوانگژو چین، جایزه سریع‌ترین بروکر در حال رشد فارکس را به اوربکس اعطا کرد.

اوربکس

بهترین ارائه دهنده فارکس به زبان عربی در سال 2012

اوربکس به عنوان بروکر پیشرو بین المللی و ارائه دهنده خدمات مالی، جایزه BEST ARABIC FX PROVIDER 2012 را در دومین نمایشگاه پول دریافت کرد.نمایشگاه پول و کنفرانس عربستان، سعودی در جده، پادشاهی عربستان سعودی در دوم و سوم ماه می 2012، در سلطان هال، هتل اینترکانتیننتال برگزار شد.

اوربکس

بهترین ارائه دهنده معاملات خرده فروشی در فارکس 2011

دراولین نمایشگاه پول عربستان ما به عنوان بهترین ارائه دهنده معاملات خرده فروشی در فارکس 2011 معرفی شدیم. اولین نمایشگاه و کنفرانس پول عربستان سعودی 2011، چهاردهم تا پانزدهم سپتامبر در الفیصلیه برگزار شد و این جایزه به اوربکس اهدا شد.

اوربکس

بهترین پلتفرم عربی فارکس در سال 2011

در نهمین اجلاس فارکس و سرمایه گذاری خاورمیانه 2011، جایزه بهترین پلتفرم عربی فارکس 2011 به اوربکس اعطا شد.این اجلاس از پانزدهم تا شانزدهم نوامبر در هتل هیلتون ابوظبی برگزار شد.