چرا معامله گران ، اوربکس را انتخاب می کنند؟

مهم ترین تصمیم یک معامله گر، انتخاب بهترین مشاور سرمایه گذاری است ما شما را در دستیابی به این هدف یاری خواهیم کرد

ارائه خدمات مسئولانه به معامله گران

اوربکس یک بروکر جهانی قابل اعتماد است که با متهعد بودن به اصول اخلاقی،بهترین خدمات را به معامله گران ارائه می دهد

قابلیت اطمینان

مجوز و قوانین نظارتی

اوربکس ، بروکر ارائه دهنده خدمات مالی و تحت نظارت چندجانبه است .این بروکر از سال 2011 به قوانین برخی از سختگیرترین نهادهای نظارتی پایبند بوده است. اوربکس ، با مجوز از FSC موریس و اتحادیه اروپا، بالاترین استانداردهای امنیتی ، شفافیت و یکپارچگی را برای معامله گران ارائه می کند.

امنیت بالا

اوربکس، از فناوری های پیشرفته برای ارائه یک محیط معاملاتی امن استفاده می کند. تمام داده‌های مشتری رمزگذاری می‌شوند و دارایی های کاربران از دارایی های شرکت، جدا هستند. اوربکس همچنین یکی از اعضای مفتخر صندوق سرمایه گذاری است.

تیم حرفه ای

اوربکس، با بیش از یک دهه ارائه خدمات پیشرو در بازار و کسب جوایز برتر، یک بروکر جهانی ارائه خدمات مالی است. تیم کارشناسان این بروکر، برای همگام شدن با روندهای بازار و ارائه خدمات برتر در سراسر جهان ، در زمینه های مختلف مانند استفاده از فن آوری های برتر، تحقیقات در زمینه سرمایه گذاری، نحوه معامله و پشتیبانی از کاربران، آموزش دیده اند.

معاملات برتر

فناوری های مالی

اوربکس، دسترسی به بهترین فناوری های مالی را در اولویت قرار می دهد تا بهترین ابزارهای معاملاتی و امنیت بالا را به معامله گران ارائه دهد. اوربکس، فناوری FIX API را برای اجرای یکپارچه و امن معاملات، در اختیار کاربران قرار می دهد. به علاوه، این بروکر، برترین پلتفرم‌های متاتریدر با اندیکاتورهای انحصاری و پروتکل‌های داده رمزگذاری شده را ارائه می‌کند.

شرایط معامله

اوربکس، با در اختیار قرار دادن حداکثر leverage تا 1:500 و کمترین spread که برابر با صفر پیپ است، بهترین شرایط معاملات را در اختیار کاربران قرار می دهد. به علاوه، کلیه دارندگان حساب از دسترسی به نقدینگی بانک های برتر و VPS رایگان بهره مند می شوند.

طبقه های دارایی

اوربکس، معاملات CFD را بر روی طیف گسترده ای از جفت ارزهای FX و همچنین مجموعه ای گسترده از شاخص های بین المللی ارائه می دهد. معامله گران می توانند پرتفوی خود را با طیف وسیعی از ارزهای مربوط به فلزات و انرژی، همراه با برخی از محبوب ترین CFD های سهام در بازار، متنوع کنند.

پشتیبانی

تحقیقات گسترده در زمینه بازار و آموزش معامله

تیم تحقیقات سرمایه گذاری اوربکس، یک تیم پیشرو در صنعت ،جهت تحلیل موج الیوت است و تحلیل‌های جامع بازار هر روز را با طیف گسترده‌ای از موضوعات، از آخرین اخبار بنیادی تا روندهای تحلیل تکنیکال خاص، ارائه می‌کند.

واریز و برداشت سریع

از طریق کیف پول امن اوربکس ، از واریز وجه، انتقال و برداشت سریع از حساب لذت ببرید. اوربکس، احراز هویت شما را به سرعت انجام می دهد و با جداکردن دارایی های شما از شرکت، به مدیریت ریسک کمک می‌کند. به علاوه، این بروکر، طیف گسترده ای از روش های پرداخت را پشتیبانی می کند.

ارائه خدمات پشتیانی به زبان های مخلتف

ارائه خدمات مالی برتر به کاربران، عامل موفقیت طولانی مدت ما بوده است. اوربکس، با آموزش حرفه ای تیم پشتیبانی، در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که تمام کاربران، پاسخ های دقیق و به موقع را دریافت می کنند. لازم به ذکر است که ارائه خدمات پشتیبانی با چندین زبان، از طریق چت، تلفن یا ایمیل انجام می‌شود.

یک دهه ارائه خدمات برتر

بیش از 10 سال است که اوربکس به خدمت رسانی مسئولانه در امور مالی شهرت دارد و مورد تایید مجله های برتر مالی است

اوربکس

اوربکس، دسترسی جهانی به امکانات زیر را ممکن می کند

بیش از 300

ابزار معاملاتی

بیش از 50 میلیارد

حجم معامله ماهانه

بیش از 600 میلیارد

معاملات انجام شده در سال

در سه قدم ساده شروع به معامله کنید

برای شروع معامله خود در بازارهای فارکس، این مراحل ساده را دنبال کنید

ثبت نام کنید

ثبت نام کنید و مدارک خود را بارگذاری کنید. این روند فقط چند دقیقه زمان می برد.

1

حساب خود را شارژ کنید

با روش دلخواهتان کیف پول اوربکس خود را شارژ کنید.

2

معامله کنید

پلتفرم معاملاتی مورد علاقه تان را دانلود و شروع به معامله کنید

3

انجام معاملات فارکس ریسک بالایی دارد

اوربکس
اوربکس