اوربکس

تیم تحلیلگران اوربکس

تیم تخصصی ما متشکل از تحلیلگران تاپ بازار و معامله گران حرفه ای است. این تیم کنار شماست تا شما هم جزء معامله گران برتر در بازار باشید. در اوربکس، به بازارهای مالی جهانی، تحلیل های روزانه ، وبینارها و سمینارهای آموزشی دسترسی رایگان دارید. این آموزش ها به زبان های مختلف ارائه می شوند و شما می توانید با یک دیدگاه منطقی، معامله گر حرفه ای شوید.

محمد المریری

مدیر آموزش و استراتژی بازار

محمد المریری تکنسین خبره بازار (CMT) و یکی از اعضای انجمن تکنسین های بازار آمریکا (MTA) است. او با بیش از 15 سال تجربه معاملات حرفه ای و با تمرکز بر استراتژی های مدیریت ریسک، روش های جدیدی در زمینه تحلیل فاندامنتال ابداع کرده است. وی ریاست چندین کنفرانس سرمایه گذاری را بر عهده دارد و تیم تحقیق و تحلیل اوربکس را مدیریت می کند. المریری وبینارها ، سمینارها و رویدادهای زنده متعددی را برگزار می کند.رسانه های مهم، از جمله CNBC و العربیه اغلب از او دعوت می کنند تا تجربیات خود را در زمینه بازار، با مخاطبانشان به اشتراک بگذارد.

اوربکس
اوربکس

دیوید کیندلی

استراتژیست بازار

دیوید کیندلی، یکی از تحلیلگران فاندامنتال معروف با بیش از 10 سال تجربه معامله در بازارهای مالی است. دیوید با نگاهی دقیق به اقتصاد کلان و تمرکز خاص خود بر روانشناسی معاملات تحلیل های بی نظیری ارائه می دهد. او مشتاق کمک به معالمه گرانی است که میخواهند با تحقیق و تحلیل کامل بازار، تصمیمات معاملاتی آگاهانه بگیرند.

عاصم منصور

استراتژیست ارشد

عاصم منصور، با بیش از ده سال تجربه در زمینه تحقیق در بازارهای جهانی، یکی از تحلیلگران فاندامنتال و تکنیکال مشهور است. عاصم با پیشینه حرفه ای قوی و بررسی دقیق اقتصاد کلان و عواملی که بر بازارهای ارز تاثیر می گذارند ، تحلیل های لحظه ای دقیق را ارائه می کند . وی فارغ التحصیل موسسه کسب و کار IE و IIMB است. او طی سال ها تلاش، مجموعه ای از کتاب های مجازی معاملات و منابع دیگر را تالیف کرده است . همچنین عاصم منصور، وبینارهای آموزشی و معاملات لحظه ای را به صورت انحصاری، برای مشتریان اوربکس ارائه کرده است.

اوربکس
اوربکس

حذیفه عباس

تحلیلگر تحقیقات سرمایه گذاری

حذیفه عباس، با بیش از 7 سال تجربه در بازارهای مالی ، دارای گواهی حرفه ای از کمیسیون اوراق بهادار قبرس (CySEC) است. او چندین گواهی در زمینه مدیریت ریسک و ساخت استراتژی سرمایه گذاری دارد. وی با تحلیل چندگانه فاندامنتال و تکنیکال، تجربیات خود را با کاربران اوربکس، به اشتراک می گذارد. حذیفه عباس معمولا برگزار کننده سمینارها و کارگاه های معاملاتی و وبینارهای استراتژی آموزشی و معاملاتی است.

رامی ابودراع

مدیر تحلیل تکنیکال

رامی ابو دراع، مدیر تحلیل تکنیکال اوربکس و دارای مدرک لیسانس در بانکداری، امور مالی و اقتصاد است. رامی، یک معامله گر و مربی حرفه ای است با بیش از 10 سال تجربه در این صنعت است. وی از مفاهیم فاندامنتال گرفته تا تحلیل تکنیکال پیشرفته ، روانشناسی سرمایه گذاری و روش های سرمایه گذاری و معاملات را در اختیار کاربران قرار می دهد. رامی با تسلط بر تحلیل های بنیادی و تکنیکال، دیدگاهی منحصر به فرد در زمینه بازار را ارائه می دهد. این موضوع به معامله گران اوربکس این امکان را می دهد، تا فرصت های معاملاتی سود ده را شکار کنند.

اوربکس
اوربکس

دانیل جان گریدی

محقق بازار

دانیل جان گریدی، تحلیلگر و نویسنده کتاب های بازار مالی است. وی با مدرک مدیریت مالی، قبلا به عنوان مدیر مالی فعالیت می کرد. دانیل، به زبان های انگلیسی و اسپانیایی تسلط دارد. او بیش از ده سال تجربه در زمینه معاملات سهام دارد. وی عمدتاً به معاملات فارکس و بازارهای نوظهور آمریکای لاتین علاقه مند است.

اشرف لایدی

تحلیلگر بازار

اشرف لایدی ، استراتژیست مستقل در اوربکس ، معامله گر حرفه ای و بنیانگذار شرکت اینترمارکت استراتژی است. وی همچنین نویسنده کتاب Currency Trading and Intermarket Analysis می باشد. دیدگاه های وی در مورد ارزها و کالاها ، در فایننشال تایمز، وال استریت ژورنال، بارونز، نیویورک تایمز، شبکه تلویزیونی بلومبرگ و بی بی سی استفاده می شود.

اوربکس
اوربکس

جینگ رن

مربی بازرگانی و تحلیلگر بازار

جینگ رن در زمینه معامله ارز و کالا تخصص دارد. وی فعالیت خود را با فروش فلزات و معامله در Societe Generale در لندن آغاز کرد. جینگ به عنوان تحلیلگر ارشد در صنعت فارکس، استراتژی های معاملاتی و مدیریت ریسک خود را توسعه داد. وی با درک کامل تحرکات بازار شرکت مدیریت سرمایه و خدمات تحقیق خود را تاسیس کرد. او در بررسی شرایط بازارهای مالی جهان، با اوربکس همکاری می کند.

بایان نبیل

تحلیلگر بازارهای مالی

بایان نبیل یک تحلیل گر بازارهای مالی با بیش از 20 سال تجربه است. او تحلیل خود را علاوه بر رویکرد به هم پیوسته بازار، بر اساس ابزارهای تکنیکال و فاندامنتال مختلف، انجام می دهد. به ‌دلیل دیدگاه‌های سرمایه‌گذاری‌ وی در مورد فارکس و بازار جهانی سهام، همواره مورد توجه رسانه های بزرگ دنیا است.

اوربکس
اوربکس

گرگور هارروِت

متخصص امواج الیوت

گرگورهاروِت یک متخصص با تجربه در معاملات فارکس و تحلیلگر امواج الیوت است که در این رابطه برنده جایزه شده است. وی با استفاده از چندین اندیکاتور و ابزار، از کندل تا فیبوناچی، به تحلیل بازار می پردازد. گرگور در کاربرد امواج الیوت در طیف گسترده ای از بازارها از جمله فارکس، سهام و کالاها تخصص دارد. وی روزانه تحلیل امواج الیوت معاملات خود را منحصراً در سایت اوربکس به اشتراک می گذارد.

رومن اونگین

متخصص اموج الیوت

رومن تحلیلگر باتجربه است که از سال 2008 به مطالعه بازارهای مالی پرداخته و در انواع مختلف تحلیل تکنیکال تخصص دارد. از سال 2012، تمرکز اصلی او بر تحلیل امواج الیوت بوده است و این مهارت را به لطف سال ها تحقیق و تمرین به عنوان یک معامله گر فعال امواج الیوت کسب کرده است. رومن تحلیل روزانه امواج الیوت و ستاپ معاملات خود را منحصراً در سایت اوربکس به اشتراک می گذارد.

اوربکس