سیگنال فارکس اوربکس

اگر شما هم به‌عنوان یک تریدر یا کاربر در یکی از بازارهای مالی دنیا از جمله فارکس فعالیت می‌کنید، برای‌آنکه بتوانید سود بالاتری را به دست آورید، لازم است تا از سیگنال‌های معاملاتی استفاده کنید. این نوع سیگنال‌ها که از جانب کارگزاری‌ها از جمله بروکر اوربکس در اختیار افراد قرار داده می‌شود توسط تحلیل‌گران ضمن بررسی نوسانات قیمت و تمامی شرایط تأثیرگذار بر بازار طراحی می‌شوند. دریافت سیگنال اوربکس فارکس به شما کمک می‌کند تا با آگاهی کامل از اینکه هر نماد به چه سمت‌وسویی در آینده حرکت می‌کند، معاملات خود را انجام داده و در نهایت به سود قابل‌توجهی دست پیدا کنید.

سیگنال فارکس اوربکس

آشنایی با بازار فارکس

فارکس به‌عنوان یک بازار مالی جهانی، شرایطی را فراهم کرده تا افراد به‌عنوان کاربران از سرتاسر دنیا بتوانند با ثبت‌نام و سرمایه‌گذاری در آن ضمن انجام معاملات ارزی و خریدوفروش سهام، سودآوری کلانی داشته باشند. یکی از بارزترین ویژگی‌های بازار فارکس، عدم وجود مکان فیزیکی خاصی برای کار و انجام معامله است به‌نحوی‌که تمامی معاملات ارزی به‌صورت الکترونیکی و از طریق شبکه‌های کامپیوتری صورت خواهد گرفت.

هرچند کارکردن در فارکس می‌تواند خوشایند و سودآور باشد به همان اندازه نیز می‌تواند فرد را با ضرر و زیان مواجه کرده و در صورت عدم آگاهی نسبت به رمزارزها، قیمت‌ها و نوسانات بازار دچار شکست شده و در نهایت تمامی سرمایه خود را از دست بدهد. این در حالی است که شما به‌عنوان یک تریدر یا کاربر فارکس می‌توانید با دریافت سیگنال‌های حرفه‌ای از افراد باتجربه و تحلیل‌گران، معامله‌های سودآوری را انجام داده و سرمایه خود را چندبرابر کنید.

سیگنال فارکس چیست؟

سیگنال فارکس متناسب با علاقه و زمینه فعالیت کاربر به‌عنوان یک پیشنهاد خرید یا فروش از طریق بروکرها، معامله‌گرها یا سیستم‌های معاملاتی صادر می‌شود. این سیگنال‌ها علاوه بر اعلام زمان مناسب برای خرید کمک می‌کنند تا در بهترین زمان ممکن کاربر با فروش دارایی خود، سود بالایی را در کیف پول خود ذخیره و به دست آورد.

ارائه‌دهندگان سیگنال فارکس از طریق تحلیل بازار، بررسی شرایط سیاسی، درنظرگرفتن نوسانات قیمت‌های جفت‌ارزها و نمادهای معاملاتی موجود در بازار فارکس، پیش‌بینی‌های خود را به‌صورت سیگنال در اختیار افراد به‌ویژه کسانی که به‌عنوان مبتدی در فارکس فعالیت خود را شروع کرده‌اند، می‌گذارند تا بتوانند سرمایه خود را افزایش دهند.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های یک سیگنال فارکس حرفه‌ای و معتبر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشخص بودن نقطه ورود آن
 • داشتن حد سود مشخص
 • داشتن حد ضرر کم

اگر شما هم فعالیت خود رد بازار فارکس را به‌ تازگی شروع کرده‌اید و درباره نمادهای معاملاتی و بهترین زمان خرید و فروش آن‌ها اطلاعاتی ندارید، می‌توانید از طریق سیگنال‌های ارائه شده در بروکر اوربکس، معاملات سودآوری را انجام دهید. دریافت سیگنال فارکس برای تمامی کاربران چه مبتدی و چه حرفه‌ای می‌تواند تأثیر به سزایی در روند معاملات داشته باشد. ازاین‌رو برای حفظ سرمایه و کسب سود بیشتر می‌توانید از این سیگنال‌ها استفاده کنید.

سیگنال فارکس اوربکس چیست؟

سیگنال اوربکس فارکس، تحلیل‌ها و آنالیزهای فاندامتنال و تکنیکال تریدرها و کاربران حرفه‌ای بروکر اوربکس است که توسط تیم حرفه‌ای تنظیم شده و در اختیار کاربران مبتدی قرار داده می‌شود. شما می‌توانید از طریق برقراری ارتباط با پشتیبان‌های ما در اوربکس فارکس به سیگنال‌ها دست پیدا کنید. علاوه بر این با ورود به قسمت از طریق تصویر زیر می‌توانید به‌راحتی میزان تغییرات و نوسانات بازار را مشاهده و در نهایت اقدام به معامله کنید.

پنل کاربری اوربکس

کانال سیگنال فارکس

یکی از نکات مهم در انجام معاملات پرسود در بازارهای مالی جهانی از جمله فارکس، دریافت سیگنال‌های باارزش و باکیفیت بالا است که هر شخصی از مبتدی گرفته تا تریدر حرفه‌ای به آن نیاز دارند. باتوجه‌به افزایش تعداد کاربران فارکس، کانال‌های بسیاری در قالب ارائه سیگنال‌های فارکس راه‌اندازی شده‌اند.

تحلیل‌گران بروکرهای متفاوت با تحلیل و ارزیابی بازار و بررسی نمادهای معاملاتی متنوع، بهترین زمان خریدوفروش آن‌ها را در اختیار کاربران عضو کانال قرار داده تا بتوانند ضمن حفظ سرمایه خود بیشترین سود را کسب کنند. کانال سیگنال بروکر اوربکس از جمله کانال‌های سیگنال‌دهی معتبر و مطمئن است که با بازدهی بالا در اختیار افراد عضو این بروکر قرار داده می‌شود.

سیگنال فارکس اوربکس

نحوه کسب سود با بروکر اوربکس

پس از ثبت‌نام در بروکر اوربکس از طریق سایت و افتتاح حساب می‌توانید از طریق گزینه سیگنال در سمت راست پلتفرم، ضمن دستیابی به قسمت سیگنال‌ها می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از آن‌ها اطلاعات کامل و دقیق را از هر سیگنال دریافت کرده و در نهایت باتوجه‌به آن‌ها اقدام به خریدوفروش کنید.

برای دریافت سیگنال از طریق اوربکس فارکس لازم است طبق مراحل زیر پیش بروید. دقت داشته باشید برای‌آنکه بتوانید از سیگنال‌های ارائه شده استفاده کنید، باید لول کاربری شما ۴ باشد به این معنا که پس از تکمیل پروفایل کاربری خود باید واریز وجه و معامله‌ای را انجام داده باشید تا بتوانید ضمن عضویت در کانال سیگنال فارکس بروکر اوربکس، سیگنال‌های معتبر را دریافت و معاملات سودآور خود را انجام دهید.

 • وارد پنل کاربری خود شوید
 • گزینه سیگنال را از پلتفرم سمت راست انتخاب کنید. در این بخش تمامی نمایندگان و تریدرهای حرفه‌ای که می‌توانند در ارائه سیگنال‌های معتبر به شما کمک کنند، نمایش داده می‌شود که با انتخاب گزینه توضیحات بیشتر می‌توانید درباره آن‌ها و میزان سیگنال‌های سودآور اطلاعات کسب کنید.
 • نوع نماد معاملاتی منتخب خود از جمله جفت‌ارزها، طلا، سهم‌ها، شاخص‌ها، کالا یا ارز را انتخاب کرده تا سیگنال مرتبط با آن را مشاهده نمایید.
 • تعیین مدت‌زمان معامله
 • مشخص‌کردن میزان مبلغ معامله
 • در این مرحله مقدار مبلغ سود و کل مبلغ دریافتی در صورت برنده‌شدن در معامله را نمایش می‌دهد.
 • شما می‌توانید سیگنال‌های ارائه شده را به‌صورت آنلاین و لحظه‌ای از طریق پلتفرم خود مشاهده کرده و در نهایت با انتخاب در زمان مناسب، سرمایه خود را افزایش دهید.

 • سیگنال ارائه شده از بروکر اوربکس را بررسی و تأیید کنید.

آیا تمامی سیگنال‌های فارکس معتبر هستند؟

سیگنال فارکس اوربکس

یکی از مهم‌ترین دغدغه کاربران در بازار جهانی فارکس، اعتمادکردن به ارائه‌دهندگان سیگنال‌ها و انجام معاملات بر اساس پیش‌بینی و تحلیل‌های آن‌ها است. باتوجه‌به اینکه تعداد بسیاری از افراد مبتدی در بازار مالی جهانی را کاربران مبتدی تشکیل می‌دهند، لازم است کیفیت سیگنال‌های ارائه شده را مورد ملاک قرار دهند.

برای انجام این کار می‌توانید به‌عنوان یک فرد تازه‌کار، با سرمایه کمی، سیگنال دریافتی را تست کرده و در صورت دستیابی به نتیجه دلخواه و افزایش سرمایه می‌توانید از کیفیت آن مطمئن شده و به آن اعتماد کنید.

دقت داشته باشید تریدرهای حرفه‌ای به‌هیچ‌عنوان تنها به یک بروکر یا ارائه‌دهنده سیگنال اکتفا نمی‌کنند، بلکه آن‌ها چندین سیگنال را دریافت و ضمن بررسی و مقایسه آن‌ها با یکدیگر و هم چنین تلفیق سیگنال‌ها با تحلیل و نظرات خود، در نهایت معامله‌ای را انجام می‌دهند.

کلام آخر

سیگنال فارکس به‌عنوان یک پیشنهاد معاملاتی از طرف تریدرهای حرفه‌ای و تحلیل‌گران بازار در اختیار سایر کاربران قرار داده می‌شود تا با قرارگرفتن در یک موقعیت خرید یا فروش مناسب، بتوانند معامله سودآوری داشته باشند. بروکر اوربکس از جمله کارگزاری‌های ارائه‌دهنده سیگنال‌های فارکس توسط تیم باتجربه و حرفه‌ای تشکیل شده از تحلیل‌کنندگان و آنالیزورهای بازار فارکس است که اقدام به ارائه سیگنال‌های باکیفیت و معتبر به کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌کند.

سابقه کاری طولانی مدت

12 سال سابقه فعالیت در سطح یک جهانی

مناسب ترین بروکر برای اسکلپ و هج

سرعت بالای اجرای معاملات، باعث می شود در معاملات سریع ضرر نکنید. مارجین صفر اوربکس هم کمک می کند که بتوانید هج (hedge) انجام دهید

انجام فوق العاده سریع معاملات

یک محیط معاملاتی که از آخرین تکنولوژی‌ها برای انجام معاملات، در کمتر از0.03 ثانیه به کار گرفته است را تجربه کنید.

شرایط رقابتی معاملات

اسپرد پایین و رقابتی (از صفر پیپ)

واریز و برداشت سریع

با استفاده از روش پرداخت آنلاین به وسیله کیف پول امن اوربکس، واریز و برداشت‌های خود را در کمترین زمان انجام دهید.

تمام ابزار های معاملات حرفه ای

در trading central اوربکس تمام امکانات ترید را دارید: اندیکاتور اختصاصی اوربکس، سیگنال فارکس، تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال

امنیت بالا

امنیت بالای حساب معاملات(محافظ موجودی منفی، امنیت رمز گذاری اطلاعات شخصی)

تحلیل های قدرتمند

تحلیل های حرفه ای اوربکس در سایت های بزرگ مثل CNBC و Refinitiv Eskon هم استفاده می شود

اوربکس

در سه قدم ساده شروع به معامله کنید

برای شروع معامله خود در بازارهای فارکس، این مراحل ساده را دنبال کنید

ثبت نام کنید

ثبت نام کنید و مدارک خود را بارگذاری کنید. این روند فقط چند دقیقه زمان می برد.

1

حساب خود را شارژ کنید

با روش دلخواهتان کیف پول اوربکس خود را شارژ کنید.

2

معامله کنید

پلتفرم معاملاتی مورد علاقه تان را دانلود و شروع به معامله کنید

3

انجام معاملات فارکس ریسک بالایی دارد

اوربکس
اوربکس

به کدام بازار مالی علاقه دارید؟

اوربکس دسترسی به نقدینگی بانک‌های برتر دنیا را در نمادهای معاملاتی مختلف ارائه می‌دهد از جمله

با کدام پلتفرم می خواهید ترید را شروع کنید؟


متاتریدر 4 مولتی ترمینال

دانلود

متاتریدر 4 اندروید

دانلود

متاتریدر 4 آیفون

دانلود

متاتریدر 4 ویندوز

دانلود