سلب مسئولیت اوربکس

این صفحات حاوی اطلاعاتی در مورد خدمات و محصولات اوربکس می باشند. مطالب ارائه شده در این صفحات، به منزله پیشنهادی برای خرید، فروش کالا یا سرمایه گذاری نیست و همچنین نباید به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری باشند. اوربکس، صحت یا کامل بودن اطلاعات و تحلیل های انجام شده و قیمت های بازار که از طریق این سرویس به مشتری ارائه می شود را تایید نمی کند .به علاوه، در صورت بروز خطا، وقفه یا هرگونه قطعی سرویس، اوربکس، پرداخت خسارت را به عهده نخواهد گرفت. اوربکس، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات سایت های را دیگر ندارد حتی اگر به این سایت، لینک شده باشند و عواقب ناشی از اقدامات شما در قبال سایت های دیگر را نمی پذیرد.

معاملات ارزهای خارجی و سرمایه گذاری در قراردادهای CFD می تواند بسیار پرریسک باشد و ممکن است منجر به ضرر شود. معاملات فارکس برای بسیاری از افراد مناسب نیست. این وب سایت، اهداف ویژه سرمایه گذاری، شرایط مالی یا نیازهای خاص کاربران را در نظر نمی گیرد. لطفا با دقت شرایط مالی خود را در نظر بگیرید و قبل از هر گونه سرمایه گذاری یا انجام هر معامله ای، با مشاوران مالی در مورد مناسب بودن شرایط خود مشورت کنید.

Contracts for difference یا CFD قراردادی است بین کاربر و شرکت اوربکس و در پایان قرارداد، مابه التفاوت قیمت CLOSE و OPEN، در پوزیشن سهام ، شاخص ها یا کالاها را در نظر می گیرند و آن پوزیشن را تسویه می کنند. میزان سود یا زیان حاصل از CFD برابر است با مابه التفاوت قیمت اولیه شاخص در زمان باز شدن معاملات CFD و قیمت شاخص ، هنگام بسته شدن معاملات CFD ضربدر تعداد CFD شاخص یا کالا.

long CFD به معنای خرید CFD در بازار به مدت طولانی با هدف فروش آنها با قیمت بالاتر و واریز مارجین است. در این شرایط، مشتری به عنوان فردی که شاخص ها یا کالاها را به مدت طولانی خریداری کرده است در نظر گرفته می شود.

در قراردادهایlong CFD ، اگر قیمت اولیه شاخص یا کالا در زمانی که پوزیشن معاملاتی CFD باز است افزایش یابد مشتری سود خواهد کرد. برعکس، اگر در زمانی که پوزیشن معاملاتی CFD باز است، قیمت شاخص یا کالا کاهش یابد، مشتری ضرر خواهد کرد. مشتری ممکن است ارزش کل کالای اساسی را در لحظه خرید ضربدر تعداد CFD های شاخص از دست بدهد. بنابراین، زیان‌های احتمالی مشتری می‌تواند از کل ارزش مارجین اولیه (و هرگونه وجوه مارجین دیگر ) که مشتری نزد شرکت سپرده‌گذاری کرده است، فراتر رود، به طوری که ممکن است شرکت موظف شود پوزیشن های معاملاتی مشتری را در بدترین زمان ممکن ببندد.

short CFD در بازار به این معنی است که مشتری، CFD را در بازار می فروشد تا آنها را با قیمت پایین تر خریداری کند و مارجین را سپرده گذاری کند. در این شرایط، مشتری به عنوان طرفی که سهام یا شاخص ها را فروخته است (یعنی طرف کوتاه مدت) در نظر گرفته می شود.

short CFD در بازار به این معنی است که مشتری، CFD را در بازار می فروشد تا آنها را با قیمت پایین تر خریداری کند و مارجین را سپرده گذاری کند. در این شرایط، مشتری به عنوان طرفی که سهام یا شاخص ها را فروخته است (یعنی طرف کوتاه مدت) در نظر گرفته می شود.

در قراردادهای short CFD، اگر قیمت اولیه شاخص یا کالا در زمانی که پوزیشن معاملاتی CFD باز است کاهش یابد مشتری سود خواهد کرد. برعکس، اگر در زمانی که پوزیشن معاملاتی CFDباز است، قیمت اولیه شاخص یا کالا افزایش یابد، مشتری ضرر خواهد کرد. در این نوع قراردادها، هیچ محدودیتی برای افزایش ارزش بازار کالای اساسی وجود ندارد. از این رو، احتمال دارد مشتری متحمل ضررهای قابل توجهی شود.

بر اساس شرایط موجود بازار، ممکن است مشتری نتواند یکCFD را بفروشد، حتی اگر آن CFDتوسط شرکت ارائه شده باشد، به عنوان مثال، زمانی که مشتری قبلاً یک CFDرا فروخته است، ممکن است شرکت او را مجبور کند که پوزیشن معاملاتی CFDخود را ببندد.

اوربکس، این اختیار را دارد تا هر زمان که بخواهد اسپرد یا مارجین را افزایش دهد و بر اساس صلاحدید خود، اقداماتی را انجام دهد یا محدودیت هایی را اعمال کند.

وب سایت اوربکس در سراسر جهان قابل دسترس است. با این حال، ممکن است اوراق بهادار یا ابزارهای مالی توصیف‌ شده، از نظر قانونی برای انواع گروه‌های سرمایه‌گذاری مجاز نباشد یا دسترسی به چنین وب‌ سایت‌هایی مشمول محدودیت‌های قانونی باشد.

محتوای وب سایت، بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از منابعی است که به نظر می رسد قابل اعتماد باشند، اما صحت اطلاعات آن ها را تضمین نمی کنیم .هر گونه نظرات بیان شده در این محتوا بدون اطلاع قبلی قابل تغییراست و اوربکس ، هیچ تعهدی برای بروزرسانی اطلاعات موجود را ندارد.

معاملات اسپات با استفاده از ارزهای مختلف، قراردادهای CFDو معاملات فیوچرز، برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست و اینگونه معاملات، ریسک پذیر می باشند.

وب سایت اوربکس، به زبان های مختلف ترجمه شده است. در صورت تضاد بین محتوای وب‌ سایت وب سایت اصلی و ترجمه وب‌سایت به زبان‌های دیگر، وب سایت اصلی اولویت خواهد داشت.

عدم ضمانت

اطلاعات موجود در این سایت، از جمله متن ها ، گرافیک، لینک ها یا موارد دیگر، بدون تغییر، ارائه شده است. اوربکس، صحت یا کامل بودن این اطلاعات را تضمین نمی کند و هیچ ضمانتی مبنی بر قانونی بودن آن ها، عدم نقض حقوق افراد، مناسب بودن مطلب، قابلیت معامله، مناسب بودن برای یک هدف خاص و عدم وجود ویروس‌های رایانه‌ای دراطلاعات را ارائه نمی هد.

این اطلاعات، به هیچ وجه، بدون اجازه کتبی ارائه دهنده، از طریق اینترنت یا موارد دیگر قابل انتشار نیستند . اوربکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال اقدامات اشخاص دیگردر این زمینه را نمی پذیرد.

سلب مسئولیت

اوربکس، مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از عدم آگاهی در مورد نحوه استفاده از این سایت را نمی پذیرد.

این خسارات می تواند شامل مواردی مانند خسارات ناشی از نقص در عملکرد سیستم یا تأخیر درعملیات و انتقال داد ه ها ، ویروس رایانه یا خرابی سیستم باشند.

علاوه براین، استفاده کاربران از وب سایت اوربکس، آن ها را به عنوان مشتری اوربکس قلمداد نمی کند و همچنین اوربکس، هیچ گونه مسئولیتی در قبال اقدامات آن ها را نمی پذیرد.

خدمات برتر

ما در اوربکس، دانش و تجربیات مشتریان و سرمایه گذاران در زمینه استفاده از ابزارها و روش های سرمایه گذاری و همچنین سایر اطلاعات آن ها را ارزیابی می کنیم تا بررسی شود که آیا توصیه های سرمایه گذاری ارائه شده توسط ما، برای آن ها مناسب است یا خیر.

به علاوه، مناسب بودن معاملات پیشنهادی مشتری نیز ارزیابی می شود. این اقدامات، به ما کمک می‌کنند تا اطلاعات مالی و نیازهای مشتریان خود را درک کنیم و خدمات مناسب را به آنها ارائه دهیم.

ضوابط دیگر

برخی از بخش ها یا صفحات این سایت ممکن است حاوی شرایط و ضوابط دیگر باشند. در این صورت، شرایط و ضوابط آن ها اعمال خواهد شد.

قوانین سایت

استفاده از این سایت توسط تمام قوانین قابل اجراء جمهوری موریس اداره می شود.