هشدار به سرمایه گذار

معامله بر اساس مارجین دارای ریسک بالایی است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قبل از تصمیم گیری برای معامله ارز خارجی، باید اهداف سرمایه گذاری، تجربه و ریسک پذیری خود را به دقت در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که بخشی یا تمام سرمایه خود را از دست بدهید و نباید پولی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را ندارید. شما باید از تمام ریسک های معامله آگاه باشید و در صورت داشتن هر گونه شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل کمک بگیرید.

خطرات سرمایه گذاری در CFD ها

CFD ها، به خصوص زمانی که دارای لوریج بالایی باشند ، ریسک بیشتری دارند زیرا آنها استاندارد نیستند. ارائه دهندگان CFD شرایط و هزینه های خاصی را برای آن درنظر می گیرند. بنابراین، برای اکثر سرمایه گذاران خرد مناسب نیستند.

ریسک لیکویید شدن

ریسک لیکویید شدن برعملکرد معاملات شما تاثیر می گذارد. ممکن است برای کسب سود و جلوگیری از ضرر، این ریسک باعث شود که نتوانید CFD یا دارایی خود را در زمان مورد نظر معامله کنید.

ریسک اجرا

ریسک اجرا یعنی ممکن است معاملات بلافاصله انجام نشوند. برای مثال، ممکن است بین لحظه ای که اوردر خود را ثبت می کنید و لحظه ای که آن را اجرا می کنید، یک فاصله زمانی وجود داشته باشد.

ریسک های معاملات اینترنتی

ریسک هایی مربوط به سیستم معاملاتی، اجرای معامله در بستر اینترنت ، خرابی سخت افزار، نرم افزار و اتصال به اینترنت وجود دارد. از آنجایی که اوربکس سیگنال، اتصال اینترنت، خرابی تجهیزات شما را کنترل نمی‌کند، ما نمی‌توانیم در قبال خرابی‌ها یا تأخیرهای ارتباطی هنگام معامله از طریق اینترنت مسئولیتی بر عهده بگیریم.

پذیرش

کاربر اعلام می‌کند که مطالب زیر را خوانده، فهمیده و بدون هیچ گونه قید و شرطی می‌پذیرد:

  • قیمت نماد ها (شامل جفت ارز، CFD یا هر دارایی دیگر) ممکن است کاهش یابد و کاربر ممکن است پول کمتری نسبت به سرمایه گذاری اولیه دریافت کند یا قیمت نماد های معاملاتی ممکن است نوسانات بالایی داشته باشد.
  • شرکت اطلاعات مربوط به عملکرد گذشته یک نماد، عملکرد فعلی ویا آینده آن را تضمین نمی کند و عملکرد مثبت یک نماد در گذشته تضمینی برای سود دهی آن در آینده نیست.
  • برخی ازنماد ها ممکن است به دلایل مختلف مانند کاهش تقاضا بلافاصله نقد شوند و شرکت ممکن است در موقعیتی نباشد که آنها را بفروشد یا به راحتی اطلاعاتی در مورد ارزش این نماد ها به دست آورد. هرگونه تغییر در نرخ ارز ممکن است بر ارزش، قیمت و عملکرد نماد ها تأثیر منفی بگذارد.
  • یک نماد در بازارهای خارجی ممکن است خطراتی متفاوت از ریسک های معمول در بازارهای کشور کاربر داشته باشد. پیش بینی سود یا زیان ناشی از معاملات در بازارهای خارجی نیز تحت تأثیر نوسانات نرخ ارز است.