اوربکس

بهترین بروکر برای شروع معاملات فارکس کدام است؟

یکی از تصمیمات سخت انتخاب بروکر مناسب برای ترید است.

معامله را شروع کنید

انجام معاملات فارکس ریسک بالایی دارد

زمانی که تصمیم میگیرید وارد دنیای معاملات مالی شوید، چند تصمیم حیاتی در پیش دارید. این تصمیمات، آینده شما را به عنوان یک تریدر پرسود یا یک تریدر شکست خورده تعیین می کنند. یکی از این تصمیمات انتخاب بروکر مناسب برای معامله است.

انتخاب بروکر مناسب، حتی برای بعضی از تریدر های حرفه ای هم آسان نیست؛ زیرا نکاتی وجود دارد که بسیاری افراد از آن خبر ندارند. در اینجا به شما کمک می‌کنیم که با آگاهی کامل بروکر خودتان را انتخاب کنید.

 • 1- اجرای سریع معاملات با تکنولوژی واقعی متاتریدر :اسلیپج یا لغزش اجرا یکی از مشکلاتی است که باعث اسپرد پنهان و ضرر به معامله گران می شود.اجرای معاملات در متاتریدر اوربکس، به طرز چشمگیری از سایر بروکر ها سریع تر است و بدون اسلیپج معاملات را اجرا می کند. دلیل این موضوع، دو قرارداد تجاری بزرگ اوربکس با شرکت های متاکوتس برای تکنولوژی پیشرفته و وان زیرو برای پل سریع معاملاتی است. 4 جایزه جهانی در سال های 2021، 2020، 2013 و 2011 به همین دلیل به اوربکس اعطا شده است.

 • 2- تمام ابزار های معاملاتی:بخش تریدینگ سنترال اوربکس تمام ابزارهای ترید حرفه ای را دارد. از تحلیل تکنیکال با تمام ابزارهای مورد نیاز تا تحلیل فاندامنتال با تمام جزئیات در این بخش موجود است.

 • 3- رگوله معتبر و سابقه بی نقض:دو مجوز معتبر موریس FSC، دوبی با شماره مجوز 962764 تضمین اعتبار بالای اوربکس هستند.

 • 4- برنده 9 جایزه جهانی درجه یک در 12 سال گذشته:تقریبا در تمام سال هایی که اکسپو بازار های مالی برگزار شده اند، اوربکس در میان برندگان جوایز مهم بوده است.

 • 5- اجرای مدل NDD:یکی از خطرات استفاده از بروکر های نامعتبر امکان دستکاری یا تغییرات ناخواسته در قیمت است. اجرای مدل NDD یا همان مدل شفافیت مالی یک فاکتور مهم برای انتخاب بروکر است؛ زیرا اجرای آن، نیاز به صرف هزینه زیاد و تکنولوژی پیشرفته دارد. اوربکس در سال 2023 برنده جایزه شفافیت مالی شده است.

 • 6- جایزه یک دهه عملکرد بی نظیر :یک بار عالی بودن کافی نیست. ثبات در عملکرد خوب یک بروکر، مهم ترین موضوع است. این جایزه نشان دهنده ثبات اوربکس در عملکرد چشمگیر خود می باشد.

 • 7- برنده 2 بار جایزه بهترین بروکر سال :این جوایز در سال 2020 و 2019 به دلیل قدردانی از عملکرد فوق العاده به اوربکس اعطا شد.

 • 8- آموزش های رایگان و بی نظیر:تیم آموزشی اوربکس 6 بار برنده جایزه بهترین بروکر آموزشی شده است. دو جایزه در سال های 2022، یک بار در 2018، دو جایزه در 2016 و یک جایزه در 2013. این تیم متشکل از چندین متخصص بین المللی است که مفسر مالی شبکه هایی بزرگ مثل سی ان بی سی، بی بی سی، فایننشال تایمزو بلومبرگ هستند.

 • 9- دسترسی عمیق به نقدینگی بازار:برخی از بروکر ها به دلیل دسترسی واسطه ای به نقدینگی، مشکلاتی مثل تاخیر در اجرای معاملات یا اسپرد پنهان دارند که باعث خسارت به معامله گران می شود. اروبکس دسترسی تاپ تایر یا دسترسی مستقیم به نقدینگی بازار دارد.

 • 10- جداسازی حساب های های شرکت از حساب مشتریان:حساب های مالی کاربران به صورت جدا از حساب های شرکت نگهداری میشوند تا امکان هیچ گونه سو استفاده مالی وجود نداشته باشد.

 • 11- حساب اسلامی:این حساب ها به عنوان حساب بدون سواپ هم شناخته می شوند. درصورتی که شما از پیروان دین اسلام باشید این حساب برای شما فعال خواهد شد.

 • 12- وی پی اس رایگان :برای امنیت و جلوگیری از قطع ارتباط برخی کاربران و حساب هایی که ربات معاملاتی دارند، این موضوع بسیار مهم است.

 • 13- بیش از 300 نماد معاملاتی:تقریبا تمام نماد های قابل معامله در اوربکس موجود است.

 • 14- پشتیبانی 24/5:بجز دو روز شنبه و یکشنبه، به صورت 24 ساعته پاسخگوی معامله گران عزیز هستیم.

 • 15- بیش از 50 میلیارد لات:حجم معاملات ماهانه در اوربکس به بیش از 50 میلیارد لات می رسد. رسیدن به این مقدار حجم معاملات نیازمند اعتبار بین معامله گران به دلیل شفافیت مالی و تکنولوژی فوق پیشرفته fix-api برای اجرا است.

 • 16- بیش از 600 میلیارد اجرای معاملات سالانه:اجرای دقیق معاملات، در این تعداد بالا، نشان دهنده فراهم کردن ده ها فاکتور مختلف است. اگر یک بروکر تکنولوژی اجرای دقیق و دسترسی عمیق به نقدینگی نداشته باشد، در تعداد بالای معاملات باعث خسارت های زیادی به معامله گرانش می شود. اجرای این تعداد معاملات بدون خطا نشان از تکنولوژی پر‌هزینه و پیشرفته‌ای دارد که اوربکس سرمایه گذاری زیادی روی آن انجام داده است.

 • 17- مناسبت ترین بروکر برای اسکلپ و هج:برای این نوع معاملات نیاز است که معاملات بدون تاخیر و اسلیپج اجرا شوند. همچنین باید اسپرد پایین برای حساب‌های حرفه ای و دسترسی عمیق به نقدینگی وجود داشته باشد. در اوربکس شما تمام این موارد را در اختیار دارید.

 • 18- اسپرد رقابتی:اسپرد بسیار پایین در حساب های پرمیوم و آلتیمیت باعث سود هرچه بیشتر معامله گران می شود. در برخی نماد های معاملاتی حتی اسپرد صفر در نظر گرفته شده است!

 • 19- محافظ موجود منفی:این ویژگی باعث می شود هیچ گونه ضرری اضافه بر موجودی حساب به کاربران تحمیل نشود.

 • 20- واریز و برداشت آنی:واریز و برداشت ها در تمام حساب ها به صورت آنی انجام می شود.

 • 21- کمیسیون صفر برای حساب های استارتر:برای حساب های استارتر کمیسیون صفر است. کسانی که تازه می‌خواهند تریدر فارکس شوند با سرمایه اندک می توانند شروع به معامله کنند.

 • 22- جز 10 بروکر برتر دنیا:در هر زمینه ای رسیدن به TOP 10 دنیا کاری بسیار مشکل است. طبق رنکینگ سایت 55 بروکر که معتبر ترین سایت تحلیل بروکر هاست، اوربکس در میان 10 بروکر برتر قرار دارد. در بسیاری از زمینه ها، اوربکس به عنوان رهبر بازار های مالی شناخته می شود. این موضوع کار آسانی نبود، ولی ارزشش را داشت. داشت.

 • 23- لورج 1.500:شما تا 500 برابر سرمایه خود می توانید از اهرم معاملاتی استفاده کنید. این مقدار به شما آزادی عمل بسیار بیشتری خواهد داد. البته معامله گران مبتدی باید در استفاده از لوریج بالا دقت بیشتری به خرج دهند.

در آخر این نکته را به یاد داشته باشید: امنیت پایین حساب معاملاتی، تاخیر اجرا، اسلیپج اسپرد، کندل سازی از مهم‌ترین مشکلاتی است که درصورت انتخاب اشتباه بروکر باعث از دست رفتن سرمایه شما می شود. اوربکس تمام این مشکلات را حل کرده است و خود را در مقابل اسپرد پنهان مسئول می داند.

چطور معاملات فارکس را شروع کنیم؟

برای شروع مسیر معامله در بازارهای مالی، کافی است در اوربکس ثبت نام کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، از آیکن پشتیبانی استفاده کنید.

ما در کنار شماییم تا به سود برسید. حالا با خیال راحت معاملات خود را شروع کنید.

اوربکس

اوربکس مناسب چه کسانی است:

 • تریدرهای تازه کار
 • تریدرهای حرفه ای
 • تریدرهای لوریج بالا
 • کپی ترید
 • معاملات الگوریتمی و api (مثل ربات)
 • اسکلپ و هج
 • مناسب اجرای استراتژی های مختلف معاملاتی

حال با خیال راحت معاملات خود را شروع کنید.

در سه قدم ساده شروع به معامله کنید

برای شروع معامله خود در بازارهای فارکس، این مراحل ساده را دنبال کنید

ثبت نام کنید

ثبت نام کنید و مدارک خود را بارگذاری کنید. این روند فقط چند دقیقه زمان می برد.

1

حساب خود را شارژ کنید

با روش دلخواهتان کیف پول اوربکس خود را شارژ کنید.

2

معامله کنید

پلتفرم معاملاتی مورد علاقه تان را دانلود و شروع به معامله کنید

3

انجام معاملات فارکس ریسک بالایی دارد

اوربکس
اوربکس

سابقه کاری طولانی مدت

12 سال سابقه فعالیت در سطح یک جهانی

مناسب ترین بروکر برای اسکلپ و هج

سرعت بالای اجرای معاملات، باعث می شود در معاملات سریع ضرر نکنید. مارجین صفر اوربکس هم کمک می کند که بتوانید هج (hedge) انجام دهید

انجام فوق العاده سریع معاملات

یک محیط معاملاتی که از آخرین تکنولوژی‌ها برای انجام معاملات، در کمتر از0.03 ثانیه به کار گرفته است را تجربه کنید.

شرایط رقابتی معاملات

اسپرد پایین و رقابتی (از صفر پیپ)

واریز و برداشت سریع

با استفاده از روش پرداخت آنلاین به وسیله کیف پول امن اوربکس، واریز و برداشت‌های خود را در کمترین زمان انجام دهید.

تمام ابزار های معاملات حرفه ای

در trading central اوربکس تمام امکانات ترید را دارید: اندیکاتور اختصاصی اوربکس، سیگنال فارکس، تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال

امنیت بالا

امنیت بالای حساب معاملات(محافظ موجودی منفی، امنیت رمز گذاری اطلاعات شخصی)

تحلیل های قدرتمند

تحلیل های حرفه ای اوربکس در سایت های بزرگ مثل CNBC و Refinitiv Eskon هم استفاده می شود

اوربکس

در سه قدم ساده شروع به معامله کنید

برای شروع معامله خود در بازارهای فارکس، این مراحل ساده را دنبال کنید

ثبت نام کنید

ثبت نام کنید و مدارک خود را بارگذاری کنید. این روند فقط چند دقیقه زمان می برد.

1

حساب خود را شارژ کنید

با روش دلخواهتان کیف پول اوربکس خود را شارژ کنید.

2

معامله کنید

پلتفرم معاملاتی مورد علاقه تان را دانلود و شروع به معامله کنید

3

انجام معاملات فارکس ریسک بالایی دارد

اوربکس
اوربکس